O nas.jpg

FURBY ANNIE FROM WINDY MILL

Bostonský terriér Furby

MY ČTYŘI (vlastně už 6 :)

Jsme vášniví pejskaři, máme doma bostonku Furby a faraona Harmíka a jako každému pesprdlému člověku nám dělají radost jakékoliv věci s motivy našich miláčků.

Přišlo nám, že takových věcí je ale málo a proto jsme se rozhodli vytvořit značku PesPotěší, aby i ostatní stejně pesprdlí lidi měli své mazlíčky vždy při sobě :)

Všechny psí ilustrace kreslíme podle psů, které známe a máme
v naší široké psí rodince. Tahle naše rodina se neustále rozrůstá a ZDE ji můžete vidět v celé své aktuální kráse :)

Pro ztvárnění našich návrhů pečlivě vybíráme drobné české výrobce, kteří dělají své řemeslo poctivě a s láskou. Jen tak může vzniknout originální designový kousek pro milovníky psů, který skutečně potěší.

HARMON PUTIMSKÁ BRÁNA

Faraonský pes Harmon

Komu pomáháme:

NE MNOŽÍRNÁM!

"Projekt Ne množírnám! vznikl na podzim roku 2014. Na jeho počátku stála Petice za návrh změny zákona proti množírnám a množitelům. Jejich cílem je rozšířit povědomí o množírnách široké veřejnosti, upozornit na možná rizika spojená s nákupem psů z neprověřených chovů a poukázat na možnost adopce. Spolupracují s celou řadou partnerů, kteří bojují za stejnou věc, protože věří, že čím více lidí spojí síly, tím bude výsledek efektivnější. "

My za PesPotěší posíláme část výdělku právě na tento projekt a podporujeme je samozřejmě i šířením jejich úžasné činnosti :)

GALGO V NOUZI

Galgové, Zapomenutí psi... Galgo je pes využívaný k lovu, bohužel někteří lovci se galgům za jejich lásku a práci pro lovce odmění smrtí. 

Galgo v nouzi je skupina lídí, kteří stáli u zrodu adopcí vysloužilých dostihových chrtů a nyní se rozhodli pomoci těm Zapomenutým...Tedy galgům. 

Jejich činnost je soustředěna plně na záchranu těchto úžasných psů a na vyhledávání adopčních rodin pro ně...

V pozadí nezůstanou ani pejsci týraní a opuštění v Čechách.